Zásah 18.1. 2018 20:14
Zpráva

Jednotce byl vyhlášen poplach prostřednictvím MP Klecany. Při výjezdu jednotky byla událost nahlášena operačnímu středisku IZS SK. Po příjezdu na místo události provedla jednotka lokalizaci události a průzkum situace. Informace o přesném místě události byla okamžitě předána do systému IZS na operační. Jednalo se o přístřešek sušárny prádla při bytovém domě 361 s lehkou střechou z trapézových plechů. Část střešní krytiny byla větrem uvolněná (rozsah cca. 0,8 x 6,0 m) a ohrožovala okolní stavby, osobní automobily i obyvatelstvo. Členové jednotky zabezpečili uvolněné části střešní krytiny proti dalším poryvům větru, části strhané krytiny bezpečně uložili do prostoru přístřešku. Průběhu celého zásahu asistovala MP Klecany. Po ukončení všech prací a nahlášení stavu na operační IZS se jednotka vrátila zpět na svou základnu.

Posádka

Lubomír Martiník, David Kolmer, Vladimír Pacovský, Michal Čech, Martin Hora, Jaroslav Vorel

Dojezdové časy
Vyhlášení Výjezdu Dojezdu Lokalizace Likvidace Odjezdu Ukončení
20:14 20:22 20:32 20:40 21:15 21:22  21:27

Detaily

Typ: Technická pomoc
Lokalita: Klecany, nám. č.p. 361
Technika : ZA Liaz KAROSA CAS 25