Zásah 16.1.2018 00:48
Zpráva

Jednotka přijela na místo požáru jako první a velitel provedl průzkum situace. Průzkum potvrdil jak lokalitu, tak i druh požáru – nekontrolované hoření osobního automobilu třídy I. po výbuchu palivové soustavy. Jednotka provedla prvotní zásah jedním proudem tlakové vody. Po příjezdu jednotky IZS HZS Neratovice byl nasazen ještě druhý clonový proud k dokonalému prolití a ochlazení všech dutin vozidla. Po příjezdu vyšetřovatele IZS HZS a provedení fotodokumentace jednotka likvidovala střepy a zbytky vozidla na lokalitě prostranství po výbuchu. Byl proveden prvotní zásah likvidace ropných látek a úkapů na zpevněné ploše požářiště. Po ukončení všech prací byla velitelem zásahu (HZS Neratovice) jednotka odeslána zpět na svou základnu. Před ukončením zásahu ještě musela jednotka doplnit hasební látku do cisterny – vodu. Po doplnění vody jednotka ukončila zásah a vrátila se zpět na základnu.

Posádka

Lubomír Martiník, David Kolmer, Martin Hora, Jarosla Vorel

Dojezdové časy
Vyhlášení Výjezdu Dojezdu Lokalizace Likvidace Odjezdu Ukončení
00:48 00:56  01:02  01:07  01:16 02:11  02:22

 

Detaily

Typ: Požár auta s výbuchem
Lokalita: Povltavská, Klecánky
Technika : ZA Liaz KAROSA CAS 25