Načítám Akce

Schůze hasičů 2018/06

7. 6. 2018 * 18:30 - 20:00

schuze

Jako každý první čtvrtek v měsíci, tak i tento den se bude konat pravidelná schůze hasičů v naší hasičárně.  Každý hasič je zván.

Váš Velitel

Zahájení : 18:30

Účast: Jan Filinger,Martin Hora, Lubomír Martiník, Martin Hora, Marcel Klaudinger, Jaroslav VorelPavel Srstka, David Kolmer, Tomáš Spejchal, Miroslav Budil, Michal Hájek, Jaroslava Vachutková, Miroslav Filinger, Petr Ouředník

Program:

– Stav rozšířené přístavby garáže hasičárny – pozastaveno, přeložka elektřiny (Hora)
– Veteráni příprava v 8:00 – kačena, velká tatra, pozice vedle obchoďáku (Filinger, Budil, Kolmer, Klaudinger)
– Stav podvozku a elektřiny karosy (Budil)
Hudební festival první sobota v září – domluva s městem, písemný souhlas s NUDZ (Kolmer), sehnat palety na pódium
– Test dýchacích přístrojů – všech 10 členů jednotky splnilo
– Akce mladý hasič + jejich rodiče, místo Klecánky, středa 13.6. od 17:00, prohlídka jezu  (Martinik)
– Oprava karosy s dotací (Hora)
– Brigády – spravit odsávání, vrátek, sanace sklepu (Hora)