Zásah 26.1.2018 08:46
Zpráva

Jednotka přijela na místo požáru jako první a velitel provedl průzkum situace. Na místě přítomna PČR na jejíž žádost byl poplach vyhlášen a MP Klecany. Průzkum potvrdil jak lokalitu, tak i druh události – nález osoby (muže) nejevící známky života v technologické části jezu v Klecánkách. Po příjezdu jednotky IZS HZS Neratovice byla událost předána veliteli zásahu HZS. Jednotka prováděla součinnou technickou pomoc pro jednotku HZS Neratovice. Po příjezdu vyšetřovatele kriminální PČR a provedení fotodokumentace jednotka dolikvidovala použitou výzbroj a výstroj. Po ukončení všech prací byla velitelem zásahu (HZS Neratovice) jednotka odeslána  zpět na svou základnu.

Posádka

Jan Filinger, Martin Hora

 

Dojezdové časy
Vyhlášení Výjezdu Dojezdu Lokalizace Likvidace Odjezdu Ukončení
08.46 08.55 08.59 09.00 10.40 10.50 10.57

 

Detaily

Typ: Technická pomoc
Lokalita: Povltavská – jez, Klecánky
Technika : ZA Liaz KAROSA CAS 25